Lorna Byrne Tallinn 24.9.2012

TALLINN HOTEL EUROOPA

 

Lorna ByrneNüüd on teil ainulaadne võimalus kohtuda Tallinnas maailmakuulsa Lorna Byrne´iga! Lorna on rahvusvaheliselt tuntud Iiri kirjanik, kes on alates lapsepõlvest näinud ingleid ja nendega suhelnud. Lorna biograafia ”Inglid minu juustes”(Varrak, 2011) on rahvusvaheline bestseller, mis on tõlgitud 26 keelde ja mida on müüdud 50 riigis.

Aeg: Esmaspäev 24.9.2012 kello 18-20.30

Koht: Hotell Euroopa, Paadi 5, Tallinn

Pileti müük: 22 e (interpretation to estonia)

www.ticketpro.ee / tel. +372 615 5130

Lorna üritused on olnud väljamüüdud kõikjal, kus ta on käinud. Ostke pilet õigeaegselt !

MESSAGE OF HOPE TOUR 2012 : HELSINKI * TALLINN * COPENHAGEN

 

Vaadake parimaid hetki Lorna varasemast uritusest Helsingis:

Lorna Byrne – Inglite suursaadik

Lorna tuleb nüüd esmakordselt Eestisse avalikule esinemisele Tallinnas. Noore lapsena eeldas Lorna, et kõik inimesed näevad neid ebamaiseid olendeid, kes teda alati saatsid. Täiskasvanute silmis aga oli tema ebatavaline käitumine vaimupuude sümptom. Praegu pöörduvad haiged ja raskustes inimesed üle maailma tema poole, otsides lohutus ja tervenemist, ning isegi eri usundite teoloogid hindavad tema õpetusi. Usutakse, et Lornal on võime hingede ja inglitega suhelda, oma intiimseid teadmisi spirituaalsest maailmast jagades levitab ta meie kõigi seas lootuse ja armastuse sõnumit. ”Me ei ole kunagi üksi. Meil kõigil on oma kaitseingel, hoolimata religioonist või usust”.

PROGRAMM HOTELLIS EUROOPA

Uksed avatakse kell 17.00. Vahetult enne ja pärast üritust on teil võimalik osta Lorna raamatuid. Õhtu algab kell 18.00 ja kestab 2,5 tundi. üritus koosneb intervjuust Lornaga ning publiku küsimustest. Pärast ametlikku programmi kohtub Lorna korraks austajatega.

 

ürituse korraldab FreeFlowFactory (www.freeflowfactory.com)

Kontaktandmed Eestis: Raigo Kaljus + 371 520 8809

RAAMATUD

INGLID MINU JUUSTES

Müstiline ja tavapäratu autobiograafia naiselt, kelle meelelise taju võimed ületavad inimlikud piirid. Iirlanna Lorna Byrne (snd 1953) on elanud vaimolenditest ümbritsetuna kogu oma teadliku elu. Tal on võime näha ingleid, surnud inimeste hingi ja aimata ette traagilisi sündmusi. Lapsena arvas ta, et kõik teised näevad sama mis temagi, alles hiljem sai ta aru, et on erand ning tema ülesanne on inglitelt saadud sõnumeid inimestele vahendada. Lorna juures ei käi abi ja lohutust otsimas mitte üksnes haiged ja vaevatud, vaid ka teoloogid ja usujuhid, et saada hingeabi ja vaimset juhatust. Autori seni ilmunud teoseid on avaldatud paljudes keeltes ja sageli on need raamatumüügi edetabelite esikümnes.

„Igaüks, kes loeb seda raamatut, avastab, et ta ei ole üksi – isegi rasketel aegadel, kui me arvame, et keegi meist ei hooli, on inglid kohal. Pidage alati meeles – inglid armastavad tingimusteta.”

Lorna Byrne

Ilmunud novembris 2011